Nacházíte se: Úvod - Vše pro firmy

 

Vše pro firmy

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

FOTO-GRAFIKA

SPECIALIZOVANÝ FOTOATELIER: -náročná reklamní a technická fotografie, náročná portrétní fotografie, modeling GRAFICKÉ A POLYGRAFICKÉ PRÁCE: -návrhy a tvorba propagačních tiskovin, internetových stránek POLYGRAFICKÝ SERVIS: -tisk letáků, katalogů, knih a venkovní reklamy

Brandýs nad Labem | Hradec Králové | Pardubice

HSC - Hradec Králové

Komplexní dodávky,instalace,servis:EZS-elektrické zabezpečovací systémy,CCTC-kamerové systémy,EPS-elektronické požární systémy, EKV-elektronická kontrola vstupu,DS-docházkové systémy,DTS-strukturovaná kabeláž,garážová a vratová technika

P.Jilemnického 15/49, Hradec Králové

VZV GROUP s.r.o.

Jsme dodavatel pro obchodníky s manipulační technikou. Nabízíme prodej a výkup použitých vysokozdvižných vozíků všech značek.

Okružní 1144, Hradec Králové

Monika a Martin

Hrajeme svatby,oslavy,zábavy,plesy,silvestry a večírky.

Bohuslavice nad Metují 286, Náchod

JPJ Forest, s.r.o.

Jsme oficiálním dovozcem kvalitních hydraulických rotátorů značky BALTROTORS

Horní Nová Ves 45, Lázně Bělohrad

CROSS - Pálení a řezání Laserem 4m – Plazmou - Vysekávání – Ohraňování - Kovovýroba

CNC zpracování plechu: laser, Plazma, vysekávání, ohraňování, CNC Frézování a soustružení, drátořez a hloubička, dělení materiálu, lisování, nástrojařské práce, kompletní zámečnické práce, strojírenství a svařování nerez – hliník, výroba regálů a konstrukcí

Nádražní 289, Police nad Metují

Pep-in s.r.o.

Reklamní studio nabízí komplexní reklamní služby. Navrhujeme loga, firemní grafické manuály, zpracování tiskovin. Vyrábíme poutače, polepy a celopolepy aut. Velkoplošný a malonákladový tisk. Tvorba webových stránek, e-shopů a flash animací.

Wonkova 432/1b, Hradec Králové

FiftyFifty kreativní agentura s.r.o.

Jsme kreativní agentura, která chce všem svým klientům pomáhat naplnit servis v oblastech souvisejících se značkou, marketingovým směřováním spole...

Bohuslava Martinů 1038, Hradec Králové

Chráněné dílny MERKUR TOYS s.r.o. – řezání a pálení laser

Výroba stavebnic MERKUR, elektrichých vláčků, parních strojů, dětských vozítek - tříkolek, koloběžek, chráněné dílny a náhradní plnění, la...

Husova 363, Police nad Metují

FILCO, spol. s r.o.

Komplexní služby v technice stlačeného vzduchu: kompresory, sušiče, filtry, dochlazovače. Odvlhčování a zvlhčování vzduchu pro vzduchotechniku, technologie, stavby, bazény. Filtrace tekutin Domnick Hunter. Zastoupení firem Zander, DST a Munters.

Dvorská 464/103, Hradec Králové

ROZVOJ FIREM a.s.

Rozvíjíme a podporujeme české firmy a začínající podnikatelské projekty. Kupujeme firmy, které jsou ve slabší ekonomické kondici nebo ve výrobním...

Karla Tomana 42, Hradec Králové

ČMZ, spol. s r.o.

Kompletní bezpečnostní technologie: dveře, okna, mříže, folie, brány, sekční vrata, pohony, závory, EZS, EPS, CCTV - systémy GEOVISION, video-dohled pro PCO. Provedeme posouzení, projekci, montáž, servis. Máme certifikát NBÚ.

Pálenecká 650, Hradec Králové

ADALBERTINUM Hradecká kulturní a vzdělávací společnost

Půjčujeme mobilní tribuny, pódia, jeviště, hlediště, vybavení pro organizaci a pořádání kulturních, společenských a firemních akcí, vystoupení, představení, koncertů a oslav. Pronajímáme reprezentativní prostory pro výstavy, kongresy, kulturní akce.

Československé armády 300/22, Hradec Králové

Svarcentrum, s.r.o.

Svařovací, svářecí technika, elektrody, drát, invertory, kukly, materiál, stroje, elektrické ruční nářadí. Prodáváme Migatronic, ALFA IN, Kühtreiber, Speedglas, ESAB, BÖHLER, ŽDB. Máme samozatmívací kukly. Svařečka, MIG/MAG, TIG, KITIN. Autogenní.

Sušilova 1143/3, Hradec Králové

Vladislav Šlitr - GAS FIRE ENGINEERING

Plynové a olejové hořáky Riello 12 až 30 000 KW, olejové nádrže Werit, olejové a technologické trysky Delavan, hořákové automaty Siemens, Satronic, komponenty Dungs. Zajišťujeme servis tepelných zařízení.

Obránců míru 132, Předměřice nad Labem

VELEBIL, spol. s r.o.

Provádíme průmyslové automatizace, měření a regulace, modernizace strojů na zkoušení materiálů, aplikace servopohonů, programování PLC (Omron). Montujeme kamerové inspekční systémy, automatizační prvky Omron. Kusová výroba nástrojů a dílů.

Karla Čapka 531/22, Hradec Králové

KTS - AME, s.r.o.

Plavecké bazény, fontány, vodotrysky, zahradní jezírka, rybníčky, akvária. Dodáváme úpravny vody, změkčovací stanice, odželeznění, dechlorace, filtrace, čerpadla, pískové filtry, bazénovou chemii, zakrytí bazénů.

Karla Čapka 60, Hradec Králové

PROFIKOMPLEX, a.s.

Prodej a pronájem nemovitostí - komplexní služby. Návrhy interiérů a zahrad, stavební úpravy, služby architekta. Provádění veřejných dražeb. Komerční spisovna - komplexní zpracování a archivace dokumentů. Zajistíme vedení účetnictví a poradenství.

Československé armády 383/5, Hradec Králové

K.O.S.- plastic, spol. s r.o. - Planeta plastových palet

Prodáváme plastové výrobky jako plastové palety, ploty, transportní boxy, stavební materiál. Nabízíme též bezpečnostní UV světla.

Piletická 61/36a, Hradec Králové

Miloň Jasanský - KVART

Jsme specialisté na sítotisk a reklamní potisk. Výroba reklamy u nás zahrnuje reklamní předměty, trička, čepice, hrnky, tužky, pera, reklamní tašky...

Nerudova 863/2, Hradec Králové

MS business, spol. s r.o.

Spisovna a archivace dokumentů a dokladů, skartace, digitalizace, třídění a pořádání písemností jsou naše činnosti. Vlastní archiv a spisovna zajišťuje rychlý přístup v případě vyhledání či likvidace písemností. Zpracujeme skartační a archivační řád.

U Fotochemy 1601/3, Hradec Králové

SV metal, spol. s r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti zpracování tenkých plechů, tváření, vysekávání, děrování, ohýbání, svařování. Zakázková výroba kovových dílů na CNC strojích Trumpf, Safan. Vyrábíme jednoúčelové stroje, lisy, brusky. Konstrukční a vývojové práce.

Divec 99, Divec

VITALTECH ROZBĚŘICE

Nabízíme prodej a servis v oboru zahradní a zemědělská technika. Dodáme zemědělské stroje Rabe, Riela, Trioliet, zahradní techniku - sekačky, malotraktory, traktory MTD, Yard Man. Prodáváme elektrické nářadí Ryobi a DWT(vrtačky, brusky, pily, hoblíky, frézy).

Rozběřice 18, Všestary

MERKA SPEDITION, s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti mezinárodního a vnitrostátního zasilatelství. Komplexní logistické služby od provedení přepravy přes uskladnění zásilky až po její proclení, včetně zajištění celního dluhu a konečné distribuce k zákazníkovi.

Vážní 857, Hradec Králové

BKG - úprava vody, s.r.o.

Zařízení pro filtrace vody, odsolování, změkčování a odželeznění vody, odstranění dusičnanů, reverzní osmózy a sterilizace UV zářením. Chemická úprava vody, RO moduly, ionexy, chemikálie pro topné a chladicí systémy.

třída SNP 402/48, Hradec Králové

KONEKT- HADICE, s.r.o.

Dodáváme kompletní sortiment hadic z pryží a plastů pro sání a výtlak vody, vzduchu, olejů a chemikálií v široké nabídce průměrů, pryžové desky, podlahoviny, spojovací materiály. Nabízíme zkušenosti v oboru, poradenství a síť skladů s rozvozem zboží.

Libišany , P.O.Box 52, Libišany

BAZAR STROJŮ, s.r.o.

V nabídce je manipulační technika (DESTA, Balkancar, Jungheinrich, Clark) a dílenské stroje - soustruhy, vrtačky, frézy, lisy, lesní a stavební stroje (UNC, HON - celé řady), zemědělská a stavební technika - výkup a prodej. Prodej střešní krytiny.

Holohlavy 248, Holohlavy

PRODUCT CZ, s.r.o.

Dodáváme plnicí a uzavírací stroje na kelímky a tuby, balicí a etiketovací linky na lahve a obaly, dávkovací zařízení. Technologické nádrže, kontejnery, homogenizátory. Nabízíme zakázkovou výrobu z nerez oceli. Projekce, konstrukce, výroba, servis.

Průmyslová 819, Chlumec nad Cidlinou IV

Safmetal, s.r.o.

Vyrábíme trezory bytové a stěnové, trezory na zakázku, trezory vhozové a skříně na zbraně a dokumenty. Zajišťujeme servis a otevírání trezorů SAF.

Kladruby 52, Chlumec nad Cidlinou

A - Scan, s.r.o.

Digitalizace dokumentů a zpracování dat. Skenování, administrativní služby, správa, archivy. Dodávka dokumentových scanerů a indexačního, datového a vyhledávacího softwaru. Analýza a aplikace DMS. Školení digitalizace dokumentů.

Velké náměstí 25/35, Hradec Králové

EMADO Hradec Králové, s.r.o.

Dodáváme kancelářské potřeby, papír, xerox, tiskopisy, obálky, lepidla, razítka, kalkulačky, tabule, CD, DVD, židle, materiál pro tisk, reklamní přítisky, kalendáře, diáře. Úklidové prostředky, hygiena, drogerie. Jsme členem sdružení partner4office.

U Mostku 467, Hradec Králové

Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s.

Nabízíme televizní a rozhlasové antény, zpětná automobilová zrcátka a držáky, ruční čerpadla a pumpy, sací koše, trezory, pokladničky, sejfy, kamna a sporáky na tuhá paliva. Nabízíme smaltování, práškové barvy, práce ve mzdě.

Kozelkova 131, Chlumec nad Cidlinou

PALETA - reklamní ateliér

Reklama, přímý výrobce. Velko a maloformátový digitální tisk na PVC, billboardový papír a tisk samolepicích etiket. Tvoříme grafické návrhy, firemní loga, autoplachty, billboardy, reklamní tabule, vizitky, reklamní předměty, potisky dresů a triček.

Pražská třída 163/58, Hradec Králové

Rychlý Tom, s.r.o.

Řezání, dělení vodním paprskem. Řežeme ocel, HARDOX, nerez a hliník, kámen a dlaždice, PVC, gumu, pěnové a izolační materiály. Vyrobíme loga, nápisy, součástky, díly, těsnění. Rozměry řezání 4x3m, hlava eliminující podřez. Řez od folií do 300 mm.

Výrava 80, Výrava

GOOL, s.r.o.

Bazény, čističky odpadních vod, septiky, jímky a jezírkové filtry. Eshop s nabídkou pro zahradní jezírka, rybníčky, bazény, filtry a čerpadla. Servis a vše pro čistírny odpadních vod, septiky, bazény a jezírka.

Červeněves 1, Smidary

JMP - Stavební stroje, s.r.o.

Zajišťujeme prodej, pronájem a servis stavebních strojů, techniky a mechanizace - bagry, nakladače, rypadla, vibrační technika (MECALAC, AHLMANN, Belle, JCB, Caterpillar, VOLVO, TAKEUCHI, BOMAG). Provozujeme bazar strojů pro zemní práce.

V Aleji 389, Předměřice nad Labem

Lindr chladící a výčepní technika

Vyrábíme a prodáváme chladicí a výčepní techniku, chlazení na pivo, pivní chladič, mobilní chlazení, výčepní zařízení, chladič na pivo, výrobník sodové vody, pivní kufr, párty pípy, výčepní stojany, výčep piva. Maloobchod, velkoobchod.

Sadová 130, Sadová

Metalclima, s.r.o.

Nabídka klimatizace, vzduchotechniky, řízeného rekuperačního větrání, tepelných čerpadel vzduchu, vody. Dodáváme a montujeme do bytů, kanceláří, výrobních prostor. Zastupujeme značky Daikin, Toshiba, York, Acond. Mobilní klimatizace. Montáž, oprava, servis.

Lipová 25, Stěžery

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej a servis v oborech stavební stroje a stavební technika, zemní stroje, hutnicí technika. Provozujeme půjčovnu a bazar strojů, nářad...

Kovová 1089, Hradec Králové

BRKA, s.r.o.

Nabízíme stavební techniku pro montáže a stavby: stavební výtahy, šikmé výtahy, pracovní plošiny, stavební a montážní vrátky, pojízdné lešení, žebříky, plynové infrazářiče, teplovodní sálavé panely FRACCARO. Zastupujeme Boecker, Krause, Paus.

Nepasice 90, Třebechovice pod Orebem

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?