Elektro, mobily a počítače

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

Digitronic CZ, s.r.o.

Nabídka a servis výpočetní techniky. Prodej počítačových sestav, notebooků, LCD monitorů a TV.

Šimkova 904/2, Hradec Králové

GORENJE HK

Kuchyňské spotřebiče Gorenje. V naší nabídce najdete lednice, chladničky, mrazáky, sporáky, myčky nádobí, pračky a sušičky. Dodáváme kompletní kuchyně Gorenje na míru včetně návrhu, dopravy a montáže. Vestavné spotřebiče Gorenje.

Československé armády 254/8, Hradec Králové

Sound & vision, s.r.o.

Prodej elektro zboží a domácích spotřebičů převážně z předváděcích a reklamních akcí v německé síti obchodů. Dále prodej drobné elektroni...

Jiřího Purkyně 322/22, Hradec Králové

Ing. Jaroslav Chutný - C&K

Velkoobchod náhradních dílů pro automatické pračky, myčky, bojlery, aku. kamna a jiné domácí spotřebiče.

Obránců míru 34, Předměřice nad Labem

KELCOM International, spol. s r.o.

Nabízíme servis mobilních telefonů NOKIA, Samsung, HTC, Sony Ericsson, Apple a dalších značek. Zároveň poskytujeme prodej mobilních telefonů a příslušenství. Provádíme montáže držáků mobilních telefonů a handsfree sad do automobilů. Jsme na trhu již od roku 1991.

Velké náměstí 142/16, Hradec Králové

Comtex Network Systems

Firma COMTEX NETWORK SYSTEMS poskytuje vysokorychlostní připojení k Internetu v lokalitách Libáň, Kopidlno, Rožďalovice, Křinec a okolí asi 15km. Dál...

T.G.Masaryka 179, Libáň

KELCOM International, spol. s r.o.

Distributor integrovaných bezpečnostních systémů značek DSC, Bentel, Videx, Hunt, D-MAX, Basler, iCanTek, Bunker Seguridad, XPR Europe. Elektronické zabe...

Tomkova 142 A, Hradec Králové

Techem, spol. s r. o., OZ Hradec Králové

Měření a rozúčtování spotřeby tepla a vody mezi konečné spotřebitele. Indikátory topných nákladů s radiovým přenosem odečítaných hodnot, by...

Bratří Štefanů 499, Hradec Králové

HALBERŠTÁT - servis, s.r.o.

Registrační pokladny s fiskální pamětí OPTIMA, EURO a pokladny SHARP. Dovážíme termotiskárny a dotykové POS terminály. Dodáváme kompletní pokladní systémy s připojením obchodních vah a scannerů se skladovým hospodářstvím.

Brněnská 306/13, Hradec Králové

obchod-tonery.cz

Prodej kompatibilních tonerů a cartridgí pro vaši tiskárnu. Zabýváme se prodejem kompletního vybavení pro tisk, prodáváme levné tonery, cartridge a ...

E. Beneše 1525, Hradec Králové

Antény Klecar

Instalace, servis a opravy televizní a rozhlasové anténní techniky, včetně STA a satelitní techniky.

Merendní 1884, Nový Bydžov

Martin Melich, výpočetní technika

Servis PC, správa počítačových sítí a poradenství v oblasti softwaru a hardwaru.

Jeronýmova 814/3, Hradec Králové

KLIMACOOL, s.r.o.

Nabídka a servis klimatizačních zařízení pro výrobní, kancelářské a bytové prostory. Komplexní služby a dodávky - klimatizace, zvlhčovače, odvlhčovače, ventilátory, vzduchotechnika a chlazení. Klimatizace Midea, Hitachi, Daikin a LG.

Orlická 318/17, Hradec Králové

AVE-IT, spol. s r.o.

Projekce, montáže a správa IT (ICT) technologií. Projekce, montáž a servis počítačových sítí. Prodej kancelářské techniky a softwarového vybaven...

Na Kotli 1147, Hradec Králové

Siva Kůtek - CKS

Prodej hardware a software, servis výpočetní techniky

Sídliště 191, Valdice

GON Hradec Králové, a.s.

Geodetické práce, prodej měřicích přístrojů a pomůcek. Nabízíme vytyčování staveb, vytyčování hranic pozemků, geometrické plány, zaměřování skutečného provedení, železniční geodézie, pasporty budov.

Zemědělská 897/5, Hradec Králové

Nářadí Švarc, s.r.o.

Nabídka, servis a půjčovna profesionálního elektrického ručního nářadí a příslušenství.

Veverkova 1515/21, Hradec Králové

Tonermax, s.r.o.

Renovace tonerů a cartridge. Prodáváme inkoustové náplně do tiskáren značek HP, Canon, Epson, Lexmark. Nabízíme tonery, refill kity, tiskárny, kopírky, skartovačky, laminátory, laminovací fólie, vazače, paměťové karty, obaly DVD a CD.

K Zastávce 23/12a, Hradec Králové

POKLADNY, VÁHY A SYSTÉMY ŠEBEK

Laboratorní, obchodní a počítací, zlatnické, průmyslové a jeřábové váhy, vážní systémy, podlahové a silniční a mostové váhy. Nabízíme registrační pokladny a systémy. Akreditovaná kalibrační laboratoř. Prodej a servis. Scannery a pokl. boxy.

Hradecká 124, Černožice

A - Z Chlazení, s.r.o.

Nabízíme klimatizace, tepelná čerpadla, průmyslové chlazení, chladicí a mrazicí zařízení, chladírenské boxy prodáváme a montujeme. Dodáváme a navrhujeme kompletní klimatizační a chladírenské technologie. Servis. Dodáváme domácí elektrospotřebiče.

Piletická 45/39, Hradec Králové

Gastro elektro spotřebiče a technika

Kamenný a internetový obchod se zaměřením na domácí spotřebiče, gastro elektro, klimatizace, topidla. Možnost osobního vyzvednutí zboží v Opočně.

Vážní 494, Hradec Králové

BERGER PROFI NÁŘADÍ

Prodej, půjčovna a servis nářadí Bosch, Festool, Protool, Narex, Honda - motorové stroje, Milwaukee, Rothenberger, Proxxon, Knipex, Fischer - kotevní technika, Metabo. Dodáme bourací a vrtací kladiva, pily, brusky a příslušenství.

Mýtská 229/2, Hradec Králové

Martin Linhart, domácí spotřebiče

Servis Bosch, Siemens, Gagenau, Electrolux, Zanussi, AEG, plyn-chlazení-elektro, malé i velké spotřebiče.

Letců 1001, Hradec Králové

Metalclima, s.r.o.

Nabídka klimatizace, vzduchotechniky, řízeného rekuperačního větrání, tepelných čerpadel vzduchu, vody. Dodáváme a montujeme do bytů, kanceláří, výrobních prostor. Zastupujeme značky Daikin, Toshiba, York, Acond. Mobilní klimatizace. Montáž, oprava, servis.

Lipová 25, Stěžery

PROVINTER, s.r.o.

Registrační pokladny EURO, digitální váhy MOTEX, EXCELL, NAGATA a MARTES. Distribuce, prodej a servis. Dotykové POS pro obchody i restaurace, paletové vozíky s váhou, peněžní zásuvky, skenery.Nabídka a instalace ekonomického systému Pohoda.

třída Edvarda Beneše 1417/25, Hradec Králové

EXPRO MOBIL, s.r.o.

Nabídka příslušenství k mobilním telefonům.

Habrmanova 240/46, Hradec Králové

VERMAX s.r.o.

Nabízíme rozvaděče - provádíme aerosolové čištění a konzervace energetických zařízení i za provozu, technologie prezentována pravidelně na veletrhu Amper. Barvy velkoobchod - finské nátěrové hmoty Tikkurila, tónování průmyslových barev. Realizace stave

Vážní 848, Hradec Králové

Zdeněk Švarc

prodej elektrického, aku a zahradního nářadí. Repase baterii a akubloků do nářadí, vysavačů, RC modelů, notebooků, videokamer, digi fotoaparátů a...

Baarova 1374/1, Hradec Králové

VARI HONDA - František Kerhart

Nabízíme prodej a servis zahradní a komunální techniky značek VARI, HONDA, STIGA. Sekačky, křovinořezy, zahradní traktory, motorové pily, sněžné frézy. Autorizovaný servis značek HONDA, STIGA, TECUMSEH, BRIGGS&STRATTON. Prodej elektrocentrál HONDA.

Černilov

GAPA cz-s.r.o.

Nabízíme výrobu, prodej a servis vah. Váhy automobilové, dynamické, vagónové, můstkové, pytlovací, jeřábové, obchodní, počítací, analytické, speciální. Vážní software. Provádíme kalibrace, ověřování vah. Nabízíme vážicí systémy pro betonárny a obalovny.

Vážní 981, Hradec Králové

Pavel Dvořák-elektrospotřebiče

Provozovatel elektrospotřebičů.

S. K. Neumanna 589/17, Hradec Králové

MICHAEL, spol. s r.o.

Domácí spotřebiče v plném sortimentu. Pračky, ledničky, mrazáky, myčky nádobí, mikrovlnné trouby, vysavače, vestavné spotřebiče. Dodáváme televize, videa, DVD, domácí kino, HiFi sestavy, mp přehrávače, autorádia. Doprava do 30km zdarma.

Ulrichovo náměstí 763/15, Hradec Králové

VATACK s.r.o.

Provádíme dodávku, montáž a servis zabezpečovací techniky. Montujeme EZS a požární signalizace, kamerové systémy, docházkové, přístupové a stravovací systémy, bezpečnostní dveře a parkovací systémy.

Albertova 859/2, Hradec Králové

LANDSMANN, s.r.o.

Nabízíme nářadí a nástroje, klíče, kleště, vrtačky, pily a brusky. Dodáváme ochranné pomůcky, brýle, rukavice, přilby a respirátory. Brusivo, frézy, pilové kotouče, vrtáky, pilníky a kotevní technika.

Pražská třída 24/138, Hradec Králové

Techprofi HK, s.r.o.

Nabídka regulace ústředního vytápění, měření spotřeby vody, rekonstrukce kotelen, výměníků, rozvod tepla, vody, plynu.

K Dolíkám 716/7a, Hradec Králové

J.A.M.COM

Nabídka a servis nové, použité i repasované bankovní techniky. Počítačky, třídičky a testery bankovek a mincí. Výkup použité i nefunkční bankovní techniky, zajistíme ekologickou likvidaci. Instalace a servis elektronických zabezpečovacích systémů.

Machkova 587/42, Hradec Králové

SUPPORT SYSTEM, s.r.o.

Nabízíme software pro pokladní systémy. Značkový záruční a pozáruční servis, školení uživatelů, kompletní návrhy řešení pokladních systémů. Pokladny SHARP - prodej a servis. Pokladní systém Lupa a POS. Registrační pokladny.

Bratří Štefanů 104/42, Hradec Králové

STAMPATTI

Renovace inkoustových a tonerových kazet výměnou za prázdnou. Kompatibilní inkoustové a tonerové kazety. Prodej spotřebního materiálu pro tisk a kopírování. Výkup prázdných kazet - tonerů. Injekt materiál a foto papíry.

Jiřího Purkyně 1140/23, Hradec Králové

wifi.aspa

Specialisté na bezdrátové WiFi sítě. Skladem zařízení Mikrotik - Routerboard, Motorola Canopy, Alcoma, Edimax, Straightcore, Ovislink, TP-Link a další. K dispozici i WiFi příslušenství - antény, bleskojistky, konektory a pigtaily.

třída Karla IV. 635/10, Hradec Králové

GFI Česká republika a Slovensko

Nabídka a podpora softwarových produktů GFI. Portfolio produktů GFI zahrnuje antispam GFI MailEssentials; antivir pro email MailSecurity; archivaci emailu M...

Kydlinovská 161/101, Hradec Králové

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?