Prodej stavebnin

 

Strana:   1 2 3 4 5

Pila Dlouhá Ves

Nabízíme služby v oblasti zpracování dřeva, zejména pro stavebnictví a truhláře. Zpracováváme zejména smrkové, ale i dubové, jasanové, a jiné dřevo. Vyrábíme latě, hranoly, prkna... Nabízíme palivové dřevo měkké i tvrdé, i tříděné a štípané.

Dlouhá Ves 170, Rychnov nad Kněžnou

SKLAD PODLAH - Michal Ruprich

Nabízíme laminátové plovoucí a dřevěné podlahy ihned k odběru a pokládce.PVC, linoleum, korek, mozaiky, koberce, bambus a marmoleum. Plovoucí podlahy...

Vážní 432/4, Hradec Králové

Stavebniny Chotěbor

Prodej a doprava stavebních materiálů, prodej propan-butanu, včetně dopravy do domu.

Cukrovar 400, Libáň

DSK stavebniny

Vše pro stavbu - fasády Terranova, cihly Porotherm, tepelné a technické izolace Rotaflex, Nobasil, ORSIL, Rockwool. Nabízíme tvárnice QPOR, YTONG, H+H, komíny Schiedel, polystyreny EPS, XPS; sádrokartony KNAUF. Zakoupené zboží dovezeme.

Kydlinovská 808, Hradec Králové

Petr Kněžour - Okna od A do Z

Dodej a montáž stínící techniky a příslušenství: žaluzie horizontální - vertikální - bambusové - venkovní, vnitřní rolety, venkovní rolety, sítě proti hmyzu, dveřní sítě, posuvné sítě. Dodáváme markýzy, garážová vrata a plastová okna.

Štefánikova 326/25, Hradec Králové

Design4home

Prodej a montáž nerezového zábradlí stavebnicového systému.Zábradlí je vhodné do veškerých bytových prostor, na balkon, na terasu, na lodžie,schod...

Zbuzany 978, Rychnov nad Kněžnou

LUTO OKNA

Plastová okna a dveře. Používáme profily DECEUNINCK. Dodáváme žaluzie, sítě proti hmyzu, parapety vnější i vnitřní. Demontáž a likvidace starých oken, montáž nových oken, zednické ukončovací práce. Doprava a zaměření zdarma.

Tyršova 1177, Třebechovice pod Orebem

A-OKNA s.r.o. (pobočka Hradec Králové - Pražské Předměstí)

Plastová okna a dveře vyrábíme z kvalitních německých plastových profilů INOUTIC. Dodáváme a montujeme plastová okna po celé ČR. Plastová okna zdarma zaměříme, montáž, demontáž i zednické zapravení plastových oken provedeme s nejvyšší péčí. Plastová okna i s doplňky na klíč.

Gočárova třída 1013/27, Hradec Králové - Pražské Předměstí

Uni design

Nabídka a montáž podlahových krytin. Plovoucí podlahy laminátové, dřevěné, korkové, koberce bytové, zátěžové, PVC. Interiérové dveře a obložkové zárubně. Provádíme renovaci schodišť - koberec, PVC, dřevo, laminát a zábradlí.

Československé armády 394/9, Hradec Králové

David Polda, podlahy-dveře

Nabídka a pokládka podlahových krytin.

Riegrovo nám. 1660, nákl.rampa ČD u terminálu MHD a obch. LIDL, Hradec Králové

METALPLAST CZ, s.r.o.

Žaluzie, rolety, markýzy, slunolamy, stínící techniku, vrata, mříže. Dodáváme žaluzie do oken, vertikální, horizontální, venkovní, předokenní, exteriérové, vnitřní, interiérové, ventilační. Vrata garážová, sekční, rolovací a mříže.

Březová , Hradec Králové

VRATACENTRUM s.r.o.

Vrata, garážová vrata a vratové systémy - výroba, prodej, montáž a servis. Hlavní autorizovaný prodejce Hörmann, Alulux, Somfy - garážová vrata, s...

Pražská třída 850/110, Hradec Králové

Dooreg, s.r.o.

Zastoupení pro firmu POL-SKONE pro Královéhradecký, Pardubický kraj a Vysočinu. Dřevěná, euro okna a plastová okna; parapety; žaluzie a stínicí tec...

Gočárova třída 227/50, Hradec Králové

KTS - AME, s.r.o.

Plavecké bazény, fontány, vodotrysky, zahradní jezírka, rybníčky, akvária. Dodáváme úpravny vody, změkčovací stanice, odželeznění, dechlorace, filtrace, čerpadla, pískové filtry, bazénovou chemii, zakrytí bazénů.

Karla Čapka 60, Hradec Králové

LAMARK, s.r.o.

Prodej a montáž vrat a bran - garážová vrata, vjezdové brány, pohony pro vrata a brány. Jsme autorizovaní prodejci značky Hörmann. Kompletní zajištění dodávky, montáže plotů a oplocení.

Veverkova 1343/1, Hradec Králové

BRKA, s.r.o.

Nabízíme stavební techniku pro montáže a stavby: stavební výtahy, šikmé výtahy, pracovní plošiny, stavební a montážní vrátky, pojízdné lešení, žebříky, plynové infrazářiče, teplovodní sálavé panely FRACCARO. Zastupujeme Boecker, Krause, Paus.

Nepasice 90, Třebechovice pod Orebem

Císař LO, s.r.o.

Nabízíme a montujeme markýzy, žaluzie, předokenní rolety a protihmyzové sítě, garážová a průmyslová vrata, vjezdové brány, lamelové dveře, automatické závory, bezpečnostní mříže, pergoly. Dodáváme i s motorickým ovládáním. Zámečnické práce.

Dobřenice

Merida Hradec Králové, s.r.o.

Prodej sanitární techniky a hygienických potřeb. Nabízíme zásobníky papírových ručníků a toaletních papírů, dávkovače mýdel z plastu a nerezu...

Zemědělská 898/3, Hradec Králové

TRIKER, spol. s r.o.

Sanitární technika - vybavení koupelen. Nabízíme 4 prodejní místa a velkoobchodní rozvoz zboží smluvním partnerům po celé ČR. Jsme držitelé ISO 9001:2001. Jsme členem Asociace odborných velkoobchodů.

Vážní 464, Hradec Králové

BALEX METAL, s.r.o.

Trapézové plechy, sendvičové panely na haly, taškové tabule, izolační panely. Střešní krytina vyhovuje jak pro rodinné domy, tak pro halové systémy a haly. Trapézový plech, sendvičové panely a střechy nabízíme v různých provedeních.

Vážní 1097, Hradec Králové

Multinacional Styldecor, s.r.o.

Dodáváme obklady, dlažby, listely, mozaiky pro: koupelny, kuchyně, bazény, terasy, schody, obchodní prostory. Internetový obchod obsahující obklady a dlažby glazované i neglazované. Dovoz po celé ČR. Specializovaná prodejna.

Kladská 1109, Hradec Králové

MEGAS Hradec Králové

Specializace na realizace střech, hydroizolace a zateplení plochých střech, jejich opravy a rekonstrukce. Montujeme průmyslové světlíky, sendvičové panely, opláštění hal. Novostavby, stavební práce, sanace betonu a ocel. konstrukcí.

Vážní 1003, Hradec Králové

COMPACT

Garážová vrata, automatické brány, pohony, předokenní rolety, sekční, výklopná, křídlová, rolovací vrata, dveře vchodové, protipožární. Dálkové ovládání. Průmyslová vrata, lamelové clony, automatické závory. Autorizované zastoupení Hörmann.

Dvorská 239/106, Hradec Králové

STAVBY & REKONSTRUKCE, spol. s r.o.

Nabízíme plastová okna a plastové dveře, hliníková okna a hliníkové dveře. Prodej - dřevěná okna, eurookna. Laminujeme plastové profily pro výrobce oken. Doplňky - plastové parapety, rolety, žaluzie. V nabídce i vnitřní dveře Sapeli.

Šimkova 1223/2a, Hradec Králové

PARIO, s.r.o.

Nabízíme střechy na klíč. Rekonstrukce a opravy střech.Klempířské, pokrývačské práce. Dodáváme krytiny břidlice, BRAMAC, TONDACH, ETERNIT. Titanzinek, rheinzink, PREFA. Fasády odvětrávané, provětrávané, plechové.

Denisovo náměstí 791/1a, Hradec Králové

A-Z Podlahářství

Pokládka a prodej podlahovin - laminátové, dřevěné, korkové, plovoucí podlahy a parkety, PVC, koberce OSB. Veškeré podlahářské práce, úpravu podkladů, stěrky a doplňky jako laky a čisticí přípravky.

Pardubická 757/12a, Hradec Králové

STAVEBNÍ KERAMIKA MELANGE, spol. s r.o.

Obklady a dlažby. Koupelny - vany, sprchové kouty, koupelnový nábytek, koupelnové baterie. Stavební chemie - lepidla, tmely. Nabízíme obklady a dlažby od firem Rako, Egres, Paradyz, Opoczno, Polcolorit, Tubadzin. Koupelny - grafické návrhy.

Obránců míru 34, Předměřice nad Labem

GOOL, s.r.o.

Bazény, čističky odpadních vod, septiky, jímky a jezírkové filtry. Eshop s nabídkou pro zahradní jezírka, rybníčky, bazény, filtry a čerpadla. Servis a vše pro čistírny odpadních vod, septiky, bazény a jezírka.

Červeněves 1, Smidary

VPS CZ, s.r.o.

Střešní krytiny, materiály, tašky, folie, okna, klempířské prvky, okapy, hydroizolace, tepelné izolace, asfaltové pásy, šindele. Dodáváme Tondach, Velux, Bramac, stavební chemie, nářadí, doplňky, světlíky, vata, polystyren, EPS, makrolon.

Vážní 1003, Hradec Králové

ČMZ, spol. s r.o.

Kompletní bezpečnostní technologie: dveře, okna, mříže, folie, brány, sekční vrata, pohony, závory, EZS, EPS, CCTV - systémy GEOVISION, video-dohled pro PCO. Provedeme posouzení, projekci, montáž, servis. Máme certifikát NBÚ.

Pálenecká 650, Hradec Králové

NEXT Hradec Králové

Nabízíme bezpečnostní dveře, mříže do oken, protisluneční fólie, protipožární dveře, garážová vrata a vjezdové brány, zabezpečovací a kame...

Šafaříkova 666/9, Hradec Králové

Besk, spol. s r.o.

Betonové střešní krytiny - tašky. Krytina Besk s povrchovou úpravou a betonové střešní doplňky. Dále prodává plastové střešní doplňky a střešní okna. Zajišťuje výpočet střechy a dopravu zdarma.

Praskačka

Toors CZ, s.r.o.

Výrobce a velkoobchodní prodejce sekčních garážových a průmyslových vrat, prosklených rámových vrat včetně průchozích dvířek nebo oken a pohonů.

Turkova 1338, Nový Bydžov

Karel Vyleťal - STROPNÍ KERAMICKÉ KONSTRUKCE

Stropy - výroba, prodej a montáž stropních keramických panelů POD. Keramické stropní panely pro konstrukce stropů, stropy atypických tvarů a rozměrů na rodinné domy, užitné stavby. Vypracujeme cenové návrhy a kladecký plán zdarma, nezávazně.

třída B. Smetany 1633, Nový Bydžov

PSBI, s.r.o.

Průmyslové podlahy, lité podlahy, epoxidy, polyuretany, bezesparé povrchy, rekonstrukce stávajících podlah, sanace betonu a železobetonu. Lité podlahy nabízíme i s atestem do potravinářských provozů. Prodej stavební chemie Betosan.

Dřevařská 904, Hradec Králové

IZOLACE HK

Tepelné a chladové izolace potrubí, těles, vzduchotechniky, izolace a hydroizolace plochých střech, mostů, teras, proti ropným produktům, radonu. Klempířské práce. Prodáváme izolační materiály, polystyrén, asfaltové pásy.

Vážní 953, Hradec Králové

B+B podlahy, společnost s ručením omezeným

Nabídka a pokládka podlah BONA KEMI (parkety, dřevěné, laminátové plovoucí a mozaikové podlahy, PVC a koberce). Renovace parketové podlahy. Půjčujeme brusky na parkety.

Bratří Štefanů 902/71, Hradec Králové

RUTES

Nabízíme markýzy, žaluzie, garážová vrata, venkovní a interiérové rolety a stínící doplňky, sítě proti hmyzu. Zajišťujeme montáže a servis na markýzy i žaluzie. Markýzy i žaluzie nabízíme jak na manuální, tak i dálkové ovládání.

Eliščino nábřeží 777/5, Hradec Králové

STAVO plast s.r.o. HK

Nabídka a montáž: plastová okna a dveře z profilu REHAU. Držitel certifikátu ČSN ISO 9001:2001. Zaměření, konzultace a zpracování cenové nabídky zdarma. Demontáž stávajících oken včetně likvidace a začištění. Možnost splátkového prodeje.

Jiráskova 537, Třebechovice pod Orebem

STAPAZ - Vše pro stavbu

Široký výběr stavebních materiálů HELUZ, QPOR, BESK, TRANSFORM, DITON , VELUX, YTONG. Sádrokarton, cihly, izolace, komíny, maltoviny, ztracené bedněn...

Říčařova 162/5, Hradec Králové

 

Strana:   1 2 3 4 5

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?