Cestovní služby a pohostinství

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

DOSIO - Dostupné služby imobilních občanů, obecně prospěšná společnost

provozování služeb pro zdravotně postižené občany - dopravní služba pro imobilní těžce zdravotně postižené osoby, doprava osob na mechanických i...

Pod Zámečkem 404/80, Hradec Králové 6

Restaurace Tenis klub - Restaurace

Restaurace s kapacitou 100 osob je umístěna v tenisovém areálu. Zajišťujeme svatby, společenské, sportovní a firemní akce. Nabízíme příjemné posezení a přípravu rautů. K dispozici je školicí místnost a letní terasa. Velké parkoviště zdarma.

Zámostí 684/1, Hradec Králové

Taxi za 100 Kč - Hradec Králové

Taxislužba provozující dopravu osob po městě Hradec Králové s pevnou sazbou za přepavu 100Kč. Akční cena platí za jízdu po městě do vzdálenosti 5 km. Další sazba při jízdě nad stanovený limit je za smluvní ceny.

Březhradská 185/17, Hradec Králové - Březhrad

Petrovický s. r. o.

-silniční nákladní doprava -zemní práce -demoliční práce -půjčovna hutnící techniky -řezání asfaltů, betonů

Nové Město 29, Chlumec nad Cidlinou

Kam na výlet s dětmi – Muzeum MERKUR

Muzeum - Chcete se dozvědět víc o stavebnicích a plechových vláčcích MERKUR či parních strojích? Chcete vidět největší stavbu z MERKURu? Navštiv...

Tyršova 341, Police nad Metují

Ubytovna Aleš

Nabízíme levné ubytování (dlouhodobé i krátkodobé) pro turisty, studenty, řemeslníky přechodně pracující, ubytování firemní i agenturní, nedal...

třída SNP 733, Hradec Králové

Foreigners.cz

Foreigners.cz is an agency which provides wide range of services for foreigners coming to the Czech Republic. It mainly provides apartments for rent or sell, sh...

Velké náměstí 146, Hradec Králové

Foreigners.cz (pobočka Hradec Králové)

Foreigners.cz is an agency which provides wide range of services for foreigners coming to the Czech Republic. It mainly provides apartments for rent or sell, sh...

Velké náměstí 146, Hradec Králové

Novák Transport

Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní přepravu nadměrných nákladů, stavební a zemědělské techniky, sypkých materiálů, zemědělské komodity, paletového zboží, betonových prefabrikátů, námořních kontejnerů.

Dukelská 990, Nový Bydžov

Taxi Hradec Králové České dráhy + Regiojet + LE

Taxislužba podporující přepravu po železnici.

Nádraží ČD, Hradec Králové

Cukrárna Sladký ráj

Výroba zákusků, dortů, sladkého pečiva, svatebních koláčků, výrobků studené kuchyně (chlebíčky, jednohubky, obložené mísy, bagety aj.). Prodej kávy, čaje, studených nápojů, zmrzliny a zmrzlinových pohárů.

Všestary 53, Všestary u Hradce Králové

DIVIŠEK, s.r.o.

Provádíme hotovostní i bezhotovostní směny (bez poplatku), příjem a zasílání zahraničních plateb. Při změně kurzu automatické zasílání kurz. lístku + WAP rozhraní.

Zapečská 68, Chlumec nad Cidlinou

EuroAgentur Hotel Tereziánský dvůr****

Nabídka ubytovacích služeb.

Jana Koziny 336, Hradec Králové

Vilma Juhászová- celní deklarace

Služby celní agentury, celní deklarace, ručení celního dluhu, celní poradenství, CMR, karnet TIR, zprostředkování dopravy , statistické řízení Intrastat

Vážní 1068, Hradec Králové

Ubytování Hradec Králové

Ubytování Hradec Králové, široká nabídka ubytování - hotely, penziony, apartmány. Ubytování Hradec Králové se specializuje na firemní akce a konf...

Palachova 1105/4, Hradec Králové

Penzionek.com

Penzion šumperk nabízí ubytování v nově zrekonstruovancýh pokojích a apartmánech. Dále nabízíme pronájem rekreační chaty Potůčník

Šumperk

Hotel POD VĚŽÍ Hradec Králové

Hotel je v historické části města. Součásti je restaurace s letní zahrádkou a salonek s vyhřívanou terasou. Pokoje a apartmány jsou vybaveny minibary, televizory se satelitem, telefonem a koupelnou s vlastním sociálním zařízením.

Velké náměstí 165/2, Hradec Králové

Stříbrný rybník

Levné ubytování ve Východních Čechách. V kempu jsou místa pro karavany, stany i spaní pod širákem. Chaty s vytápěním, koupaliště, nudistická pláž, sport pro dospělé - minigolf, stolní tenis i pro děti - tobogan, dětské hřiště.

Lhotecká 183/95, Hradec Králové

Hotely.cz

Ubytování s úsporami ve více než tisícovce hotelů a penzionů po celé ČR. Ubytování v hotelech a penzionech všech cenových kategorií. Možnost hledání dle mnoha parametrů. Hodnocení kvality ubytování zákazníky. Jednoduchá rezervace ubytování.

třída Karla IV. 635/10, Hradec Králové

LIST2000, obecně prospěšná společnost - středisko Hradec Králové

Jsme letní tábor s tradicí sahající do počátku devadesátých let (první tábor se uskutečnil v roce 1993, a možná proto jsou někteří z nás pokl...

Jungmannova 1439, Hradec Králové

CK ALVAREZ

Poznávací zájezdy, aktivní dovolená, turistika, treking a rafting. Naší specializací je Indie, Srí Lanka, Nepál, Čína, Tibet, Mongolsko, Thajsko, Vi...

Zamenhofova 1071/5, Hradec Králové

B & K TOUR

Chaty a chalupy v Čechách - nabídka ubytování v soukromí v oblastech Krkonoš, Šumavy nebo Jeseníků. Nabízíme ubytování s bazénem. Apartmány Chor...

Komenského 249/15, Hradec Králové

MERKA SPEDITION, s.r.o.

Nabídka služeb v oblasti mezinárodního a vnitrostátního zasilatelství. Komplexní logistické služby od provedení přepravy přes uskladnění zásilky až po její proclení, včetně zajištění celního dluhu a konečné distribuce k zákazníkovi.

Vážní 857, Hradec Králové

Jaroslav Kudrna

Nabídka mezinárodní expresní autodopravy do 1,6 t až 8europalet po celé ČR a EU. Přeprava materiálu, zboží, zásobování, stěhování, vyklízení sklepů, půd, bytových a nebytových prostor, odvoz starých praček, lednic, koberců, nábytku, vyklízení nemovitostí. Odvozy do sběrných dvorů nebo na skládku.

Bříza, Všestary

Penzion UNO

Rodinný tříhvězdičkový penzion 1. kategorie v Hradci Králové blízko centra u příjezdu od Prahy. Nabízíme komfortní ubytování, luxusní apartmány v klidové zóně s Wifi Internetem a terasou. Restaurace, vinárna, bezpečné parkování v areálu zdarma.

Pražská třída 589/25, Hradec Králové

Hotel Alessandria Hradec Králové

Ubytování v moderním hotelu v centru města Hradec Králové. Pořádáme firemní a společenské akce, kongresy, akce, školení, rauty, večírky, svatby, oslavy. K dispozici apartmány, bezbariérový pokoj, vinárna, restaurace, salonky, parkoviště.

třída SNP 733/2, Hradec Králové

Penzion Uno

Rodinný tříhvězdičkový penzion 1. kategorie v Hradci Králové blízsko centra u příjezdu od Prahy. Komfortní ubytování (lednička, televize, sprcha), luxusní apartmány v klidové zóně s Wifi Internetem. Restaurace, vinárna, bezpečné parkování.

Pražská třída 589/25, Hradec Králové

AKCENTA CZ centrála devizových služeb

Nabízíme kurzovní lístek zahraničních měn. Nákup a prodej deviz. Bezhotovostní platby a platební styk. Devizové obchody a transakce. Ušetříme Vaše peníze v kurzu i na poplatcích při platbách do zahraničí i v tuzemsku. Obchodování po telefonu či přes internet.

Gočárova třída 312/52, Hradec Králové

CAR - TOUR cestovní kancelář

Domácí a zahraniční pobytové, poznávací a relaxační zájezdy pro jednotlivce i kolektivy po celé Evropě včetně Slovenska a Čech. Pořádáme i zájezdy a exkurze pro školy a kolektivy.

Hořická 50/20, Hradec Králové

Doprava na letiště

Provozování taxislužby včetně zajištění kurýrních služeb a odvozu do zahraničí, transferů na letiště v ČR a EU, nákupy na objednávku.

Barchůvek 33, Nový Bydžov

Boromeum residence

provozování ubytování v apartmánech

Špitálská 183/2, Hradec Králové

Autotransport Žídek, s.r.o.

Stěhování kanceláří, bytů, uměleckých předmětů a archivů. Zapůjčení krabic a přepravek.

třída SNP 618/57, Hradec Králové

PENZION BOWLING HAWAII

Ubytování v obci Vysoká nad Labem.V areálu je sportovní centrum, bowling 4 dráhy, petangue, ruské kuželky, dětský koutek. Venkovní terasa. Ideální pro firemní večírky, společenské akce.

Vysoká nad Labem

HOTEL TATRA Nový Bydžov

Ubytování v Novém Bydžově. Zajišťujeme společenské, firemní a sportovní akce, svatby, oslavy, relaxační pobyty (restaurace, vinárna, bowling, solná jeskyně). Výlety do okolí - Chlumec nad Cidlinou, Hrádek u Nechanic, Hradec Králové.

Třída Čsl. armády 100, Nový Bydžov

New Age Hotels

Hotelové, ubytovací, restaurační a konferenční služby v luxusních tří a čtyřhvězdičkových hotelích v Praze a v Kolíně. V síti hotelů je klidné prostředí, nadstandardní ubytování, příjemný a vstřícný personál. Ve všech i hotelové garáže.

Malé náměstí 110/3, Hradec Králové

U Rychtáře

Provozovatel motorestu.

Vincence Beneše 751, Chlumec nad Cidlinou IV

Country Saloon Chlumec

Country salón.

Kozelkova 51, Chlumec nad Cidlinou IV

U Květy

Provoz pivnice.

Chudeřice 50, Chudeřice

Restaurace Stará Brána - Restaurace

Provozování restaurace.Nabídka české kuchyně, alkoholických i nealkoholických nápojů. Možnost pořádání společenských akcí, svateb a večírků.

Starobranská 1, Chlumec nad Cidlinou III

Restaurace Merci - Restaurace

Provoz restaurace s nabídkou teplých jídel, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Klicperova 57, Chlumec nad Cidlinou IV

 

Strana:   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ...

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?