Prodejci vybavení a techniky pro firmy

 

Strana:   1 2 3 4

HSC - Hradec Králové

Komplexní dodávky,instalace,servis:EZS-elektrické zabezpečovací systémy,CCTC-kamerové systémy,EPS-elektronické požární systémy, EKV-elektronická kontrola vstupu,DS-docházkové systémy,DTS-strukturovaná kabeláž,garážová a vratová technika

P.Jilemnického 15/49, Hradec Králové

VZV GROUP s.r.o.

Jsme dodavatel pro obchodníky s manipulační technikou. Nabízíme prodej a výkup použitých vysokozdvižných vozíků všech značek.

Okružní 1144, Hradec Králové

JPJ Forest, s.r.o.

Jsme oficiálním dovozcem kvalitních hydraulických rotátorů značky BALTROTORS

Horní Nová Ves 45, Lázně Bělohrad

EMADO Hradec Králové, s.r.o.

Dodáváme kancelářské potřeby, papír, xerox, tiskopisy, obálky, lepidla, razítka, kalkulačky, tabule, CD, DVD, židle, materiál pro tisk, reklamní přítisky, kalendáře, diáře. Úklidové prostředky, hygiena, drogerie. Jsme členem sdružení partner4office.

U Mostku 467, Hradec Králové

BAZAR STROJŮ, s.r.o.

V nabídce je manipulační technika (DESTA, Balkancar, Jungheinrich, Clark) a dílenské stroje - soustruhy, vrtačky, frézy, lisy, lesní a stavební stroje (UNC, HON - celé řady), zemědělská a stavební technika - výkup a prodej. Prodej střešní krytiny.

Holohlavy 248, Holohlavy

VELEBIL, spol. s r.o.

Provádíme průmyslové automatizace, měření a regulace, modernizace strojů na zkoušení materiálů, aplikace servopohonů, programování PLC (Omron). Montujeme kamerové inspekční systémy, automatizační prvky Omron. Kusová výroba nástrojů a dílů.

Karla Čapka 531/22, Hradec Králové

TEROP, spol. s r.o.

Prodej a servis traktorů, kombajnů, sekaček a dalších zemědělských strojů. Zastupujeme značky John Deere, Pottinger, Fliegl, Strom Export, Berti, Bogballe, Overum, Kuhn. Prodej strojů pro komunál.

Cukrovarská 167, Smiřice

KTS - AME, s.r.o.

Plavecké bazény, fontány, vodotrysky, zahradní jezírka, rybníčky, akvária. Dodáváme úpravny vody, změkčovací stanice, odželeznění, dechlorace, filtrace, čerpadla, pískové filtry, bazénovou chemii, zakrytí bazénů.

Karla Čapka 60, Hradec Králové

VITALTECH ROZBĚŘICE

Nabízíme prodej a servis v oboru zahradní a zemědělská technika. Dodáme zemědělské stroje Rabe, Riela, Trioliet, zahradní techniku - sekačky, malotraktory, traktory MTD, Yard Man. Prodáváme elektrické nářadí Ryobi a DWT(vrtačky, brusky, pily, hoblíky, frézy).

Rozběřice 18, Všestary

NTC STAVEBNÍ TECHNIKA spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej a servis v oborech stavební stroje a stavební technika, zemní stroje, hutnicí technika. Provozujeme půjčovnu a bazar strojů, nářad...

Kovová 1089, Hradec Králové

KONEKT- HADICE, s.r.o.

Dodáváme kompletní sortiment hadic z pryží a plastů pro sání a výtlak vody, vzduchu, olejů a chemikálií v široké nabídce průměrů, pryžové desky, podlahoviny, spojovací materiály. Nabízíme zkušenosti v oboru, poradenství a síť skladů s rozvozem zboží.

Libišany , P.O.Box 52, Libišany

BKG - úprava vody, s.r.o.

Zařízení pro filtrace vody, odsolování, změkčování a odželeznění vody, odstranění dusičnanů, reverzní osmózy a sterilizace UV zářením. Chemická úprava vody, RO moduly, ionexy, chemikálie pro topné a chladicí systémy.

třída SNP 402/48, Hradec Králové

ČMZ, spol. s r.o.

Kompletní bezpečnostní technologie: dveře, okna, mříže, folie, brány, sekční vrata, pohony, závory, EZS, EPS, CCTV - systémy GEOVISION, video-dohled pro PCO. Provedeme posouzení, projekci, montáž, servis. Máme certifikát NBÚ.

Pálenecká 650, Hradec Králové

BRKA, s.r.o.

Nabízíme stavební techniku pro montáže a stavby: stavební výtahy, šikmé výtahy, pracovní plošiny, stavební a montážní vrátky, pojízdné lešení, žebříky, plynové infrazářiče, teplovodní sálavé panely FRACCARO. Zastupujeme Boecker, Krause, Paus.

Nepasice 90, Třebechovice pod Orebem

Kovoplast Chlumec nad Cidlinou, a.s.

Nabízíme televizní a rozhlasové antény, zpětná automobilová zrcátka a držáky, ruční čerpadla a pumpy, sací koše, trezory, pokladničky, sejfy, kamna a sporáky na tuhá paliva. Nabízíme smaltování, práškové barvy, práce ve mzdě.

Kozelkova 131, Chlumec nad Cidlinou

PRODUCT CZ, s.r.o.

Dodáváme plnicí a uzavírací stroje na kelímky a tuby, balicí a etiketovací linky na lahve a obaly, dávkovací zařízení. Technologické nádrže, kontejnery, homogenizátory. Nabízíme zakázkovou výrobu z nerez oceli. Projekce, konstrukce, výroba, servis.

Průmyslová 819, Chlumec nad Cidlinou IV

Lindr chladící a výčepní technika

Vyrábíme a prodáváme chladicí a výčepní techniku, chlazení na pivo, pivní chladič, mobilní chlazení, výčepní zařízení, chladič na pivo, výrobník sodové vody, pivní kufr, párty pípy, výčepní stojany, výčep piva. Maloobchod, velkoobchod.

Sadová 130, Sadová

FILCO, spol. s r.o.

Komplexní služby v technice stlačeného vzduchu: kompresory, sušiče, filtry, dochlazovače. Odvlhčování a zvlhčování vzduchu pro vzduchotechniku, technologie, stavby, bazény. Filtrace tekutin Domnick Hunter. Zastoupení firem Zander, DST a Munters.

Dvorská 464/103, Hradec Králové

Svarcentrum, s.r.o.

Svařovací, svářecí technika, elektrody, drát, invertory, kukly, materiál, stroje, elektrické ruční nářadí. Prodáváme Migatronic, ALFA IN, Kühtreiber, Speedglas, ESAB, BÖHLER, ŽDB. Máme samozatmívací kukly. Svařečka, MIG/MAG, TIG, KITIN. Autogenní.

Sušilova 1143/3, Hradec Králové

Vladislav Šlitr - GAS FIRE ENGINEERING

Plynové a olejové hořáky Riello 12 až 30 000 KW, olejové nádrže Werit, olejové a technologické trysky Delavan, hořákové automaty Siemens, Satronic, komponenty Dungs. Zajišťujeme servis tepelných zařízení.

Obránců míru 132, Předměřice nad Labem

JMP - Stavební stroje, s.r.o.

Zajišťujeme prodej, pronájem a servis stavebních strojů, techniky a mechanizace - bagry, nakladače, rypadla, vibrační technika (MECALAC, AHLMANN, Belle, JCB, Caterpillar, VOLVO, TAKEUCHI, BOMAG). Provozujeme bazar strojů pro zemní práce.

V Aleji 389, Předměřice nad Labem

JoCoB, spol. s r.o.

Zajišťujeme prodej, servis, půjčovnu strojů JCB - nové i použité traktorbagry, teleskopické nakladače a manipulátory, midi a mini rypadla, bagry. Prodej - originální náhradní díly JCB, zařízení, příslušenství, pneu. Výroba hydraulických hadic.

Pardubická 706, Třebechovice pod Orebem

Safmetal, s.r.o.

Vyrábíme trezory bytové a stěnové, trezory na zakázku, trezory vhozové a skříně na zbraně a dokumenty. Zajišťujeme servis a otevírání trezorů SAF.

Kladruby 52, Chlumec nad Cidlinou

MONDO kompresory s.r.o.

Nabízíme rotační kompresory MATTEI, sušení a filtrace pro stlačený vzduch a technické plyny SPX Hankison Int. Pneumatické prvky UNIVER. Oběžná kola pro axiální ventilátory Multi-Wing. Návrhy a montáže hliníkového potrubí TESEO. Autorizovaný servis.

Vážní 899, Hradec Králové

ATEX, spol. s r.o.

Návrh a realizace interiérů na míru. Maloobchod sedacího nábytku. Nabízíme výpočetní techniku, kancelářskou techniku a informační terminály. Prodej mobilních telefonů. Digitalizace dokumentů, scanování, skartování, kopírování a laminování.

Velké náměstí 25/35, Hradec Králové

AUDRY CZ a.s.

Dodáváme zasněžovací techniku, sněžná - sněhová děla a věže. Umělý - technický sníh a zasněžování pro lyžařské areály. Jsme zastoupení švédského výrobce ARECO SNOWSYSTEM.

Oskara Nedbala 1131/3, Hradec Králové

AUDRY CZ

Expanzní nádoby a automaty, které zajistí odvzdušňování, odplynování, zabezpečení otopných soustav a automatické doplňování vody. Návrh, projekt, servis. Nabízíme olejové a plynové hořáky, hliníkové radiátory. Zastoupení OLYMP a DUNPHY.

Oskara Nedbala 1131/3, Hradec Králové

DENT UNIT, s.r.o.

Dovoz, prodej, instalace a servis vybavení stomatologických ordinací.

Obvodní 23/39, Hradec Králové

EGT servis s.r.o.

Plynové a elektrické průmyslové pece. Vyrábíme pece tavící, temperovací, vypalovací, pomocné, sklářské, keramické. Zajistíme opravy, servis a modernizace pecí a vyzdívek. Hořáky, rekuperátory, vysokotlaké ventilátory, MaR, měření a regulace.

Dvorská 154/100, Hradec Králové

LIGMET SD, a.s.

provozování dřevoobráběcích strojů

Dvorská 217/11, Hradec Králové

Montela MH, s.r.o.

Zařízení interiérů a exteriérů obchodů, montáž a servis regálových zařízení.

Pospíšilova 1248/18b, Hradec Králové

Tomáš Suchánek - Suto

provozování výroby razítek

Pouchovská 747/69, Hradec Králové

Nopo Engineering, společnost s ručením omezeným

Zabýváme se výrobou zdvihací, manipulační a skladovací techniky.

Zemědělská 898/3, Hradec Králové

INTECO EUROTREND - Petr Procházka

Výroba a prodej hotelových doplňků a potřeb pro hosty.

Hradecká 1151/9, Hradec Králové

KOVOMAT Hradec Králové, s.r.o.

Prodáváme vázací a zvedací prostředky - ocelová lana, řetězy, textilní úvazy a pásy, fixační kurty a pásy, kladkostroje. Dále nabízíme vozíky, regály, paletovací vidle, váhy, svěrky. Zajišťujeme i dopravu k Vám.

Bieblova 38/2, Hradec Králové

Jaroslav Pavlíček - Prodej zemědělské techniky

Prodej zemědělské a zahradní techniky.

Boharyně 67, Boharyně

Jaroslav Richter - Pyrotex

provozovatel hasící a požární techniky

Výrava 80, Výrava

Kateřina Švadlenková,papírnické zboží

provozovatelka papírnického zboží

Masarykovo náměstí 1, Třebechovice pod Orebem

Tusch, s.r.o.

Výroba, prodej a pronájem stavební mechanizace strojů a diamantové techniky. Prodej diamantových kotoučů, poradenství.

Jiráskova 1264, Třebechovice pod Orebem

Ivo Vrcek - Elzim

provozovatel průmyslového chlazení

Třída B. Smetany 1217, Nový Bydžov

 

Strana:   1 2 3 4

 
PRO FIRMY:

Přihlášení firmy:     Email:   Heslo:    

Zapomněli jste nebo nevíte přihlašovací údaje? | Jak přidat svou firmu?